Bu Fiyata Bu Araba Seat Ibiza Sport Cupe

45,950
İlan No: 2916
Marka: Seat
Seri: Ibiza
Paket: 1.4 TSI Sport Coupe Cupra
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 84.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Seat Ibiza ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

- Arkadaşlar aracım fabrika çıkışlı modifiyeli kesinlikle extra bir aksam takılmamıştır - Seat'ın geliştirip ürettiği nadir araçlardandır tasarımı gerçekten eşsiz - Km'si orijinal ve oldukça sağlıklı bir arabadır gaza basın demiyorum sadece bir dokunun - Alındığından beri servis bakımlıdır, servisten başka başka bir yerde işlem görmemiştir - Değişen parçası yoktur 1 parça boyası vardır hasar kayıtlarında ufak bir miktar çıkıyor - pazarlı payı azda olasa vardır - Lütfen ciddi alıcılar arasın herkesin zamanı kıymetli - Aracın fiyatı piyasadakiler le aynıdır saçma tekliflerde bulunmayınız rica ediyorum    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi