İlan yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden Satılık Volvo S40 Mavi

14,550
İlan No: 3537
Marka: Volvo
Seri: S40
Paket: 1.8
Model: 1997
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 240.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

İlan yayından kaldırılmıştır.

Volvo S40 ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden isveç tankı... Aracım 2004 trafiğe çıkışlıdır. Tamamen orijinal değişen parçası kesinlikle yok. Muayenesi ve sigortası var. İtalyan sıralı sistem LPG takılı ve ruhsata işli. İstediğiniz yere gösterebilirsiniz motor durumu %90 yürüyen aksamı ve şanzımanı çok güzel en ufak bir sorun yok. Yol tutuşu falan ok gibi zaten bilenler biliyor. Plaka güvenlik amaçlı kapatılmıştır, isteyenlere plaka numarası verilir. Herkese hayırlı satışlar.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi